Info
 
1.11.2013 | Jan Řápek

První kolo konkurzu roztleskávaček proběhlo, ale uchazečky se můžou hlásit dál

První kolo konkurzu roztleskávaček proběhlo, ale uchazečky se můžou hlásit dál
Baví tě hokej? Ráda tancuješ nebo máš aspoň základní zkušenosti s tanečními pohyby? Pak je tady jedinečná příležitost stát se součástí sportovního týmu. HC LEV Praha stále hledá roztleskávačky. Jedno kolo výběru sice již proběhlo, ale klub stále přijímá přihlášky a další kolo bude co nevidět. Neváhej tedy a přihlas se.
 
Video k článku.

Nábor cheerleaders pro Sportovní holding Praha je otevřen všem slečnám starším šestnácti let. Stačí mít základní taneční zkušenosti. Termín konkurzu zatím není znám, ale všichni přihlášení se ho včas dozví. První krok je jednoduchý. Poslat přihlášku, tedy fotografii a pár stručných informací o sobě, na adresu cheer@hcsparta.cz a pak jen projít náborem.

V sázce je opravdu dost. Roztleskávačky budou bavit diváky na zápasech HC LEV Praha, HC Sparta Praha a ČEZ Basketbalu Nymburk. Všechny cheerleaders také mají k dispozici tréninkové zázemí a plno kvalifikovaných lektorů. Taneční kostým je samozřejmostí. A pro opravdové fanynky je velkým plusem, že budou blízko svých idolů. Kontakt s hráči i sportovními osobnostmi je zaručen. Roztleskávačky se tak dostanou přímo do centra dění.

SHP již 1. část roztleskávaček vybralo. První kolo náboru proběhlo v polovině října. Vybíralo se přímo v Tipsport aréně ze přítomnosti hráčů všech týmů. Lva reprezentovali Kanaďan Spencer Humhries a Švéd Calle Ridderwall. Oba dva si své role opravdu užili a brali je zodpovědně. „Je důležité mít kvalitní tým roztleskávaček. My hráči na ledě se na ně samozřejmě během zápasu nedíváme, ale určitě cítíme jejich podporu. Roztleskávačky baví diváky a zlepšují atmosféru v hledišti,“ vyjádřil své pocity Ridderwall.

Cheerleaders tým Sportovního holdingu Praha je tedy jedním z důležitých článků řetězce. Pojď a staň se taky roztleskávačkou.

 
 
Facebook
 
Image Map