Info
 
21.8.2013 | Klub

Hic sunt leones - Lev Praha spouští kampaň pro sezonu 2013/2014

Hic sunt leones - Lev Praha spouští kampaň pro sezonu 2013/2014
Nová sezona 2013/2014 je tady. Hokejový klub Lev Praha zároveň naplno rozjel kampaň pro druhou sezonu v KHL. Jejím hlavním heslem bude "Hic sunt leones"!
 
Video k článku.
Hic sunt leones (Zde jsou lvi) – historický výraz pro místo, kterým staří kartografové na svých mapách označovali nebezpečná a neprobádaná místa pro cestovatele. Takové místo by mělo symbolicky převzít i domácí prostředí pražského Lva v rámci mezinárodní hokejové soutěže KHL. V rámci hesla „Hīc sunt leōnēs“ bude vedena celosezónní kampaň klubu HC LEV Praha v nadcházející sezóně 2013-14 a jejím cílem bude sjednotit české hokejové publikum v podpoře týmu proti přijíždějícím soupeřům převážně z Ruské federace.

Heslem Hic sunt leones se chce Lev prezentovat nejen na domácích zápasech, ale také v ulicích Prahy. „Latina je mezinárodní spojovací prvek, je to multikulturní jazyk. Když se význam tohoto spojení patřičně vysvětlí, dokáží se s ním ztotožnit všechny národy, ať už je to Čech, Kanaďan, Švéd nebo Slovák," vysvětluje organizační a PR ředitel klubu Jan Rachota úsloví používané v historických mapách převedené do hokejové lví podoby.

„Doufáme, že bude znát, že v Tipsport areně jsou Lvi doma, budou opravdu kousat a soupeřům zde nenechají nic zadarmo. Pokusíme se navodit nepřátelské území už při nástupu na led při předzápasové show," doplňuje Rachota. Heslo již visí na dveřích hráčské kabiny, objevilo se na billboardech v ulicích Prahy a postupně by se mělo objevit i na dalších místech, kde se Lev prezentuje.

 
 
Facebook
 
Image Map