Info
 
6.9.2013 | Klub

Lev Praha spouští soutěž: Nalítej víc než hráči Lva – se Smartwings

Lev Praha spouští soutěž: Nalítej víc než hráči Lva – se Smartwings
Druhá sezona Lva Praha v KHL začala. Tým se v 16.00 odlepil z letiště v Ruzyni a vydal se směr Doněck. S odletem týmu spouštíme i dlouhodobou leteckou soutěž se Smartwings. Hráči stráví v letadle spoustu hodin a na tripech urazí nekonečné vzdálenosti. V průběhu základní části sezony opustí mužstvo celkem devětkrát pražské letiště, aby se vydalo na cestu pro bodový zisk.
 
Právě celkový počet kilometrů, který tým nalétá v průběhu celé sezóny 2013/2014, se stane metou k překonání pro vás. Jako fanoušci Lva máte možnost porazit celek KHL v počtu nalétaných kilometrů. Systém je jednoduchý, na hlavní stránce www.levpraha.cz se budou průběžně načítat vzdálenosti, které v letadle společnosti Travel Service stráví náš tým (včetně play-off či jiné nadstavbové části). Vedle toho budeme postupně načítat všechny přihlášené lety soutěžících fanoušků. Jedinou podmínkou účasti v soutěži je letenka od společnosti Smartwings v období 1.9.2013 – 30.4.2014.

Bojujte proti Lvu v nalétaných kilometrech a vyhrajte hodnotné ceny! V rámci celoroční soutěže budeme v každém kalendářním měsíci vyhlašovat jednoho z fanoušků a na závěr oceníme další v různých kategoriích.

Podmínky účasti:

Zašlete doklad o letence společnosti Smartwings či Travel Service (elektronická letenka, naskenovaný útržek či palubní lístek) na mailovou adresu smartwings@levpraha.cz s uvedením Vašeho celého jména, data narození, adresy bydliště a mobilního telefonního čísla. V každém měsíci vyhlásíme výherce s letenkou do nejvzdálenější destinace od Prahy či jiného odletového místa v ČR.

Na závěr sezóny budou ještě z řad fanoušků Lva zvlášť ohodnoceni nejaktivnější cestovatelé (největší celkový počet kilometrů), letenky do nejvíce exotické destinace a majitele nejdelšího letu vůbec.

Ceny:

  • Každý měsíc budeme losovat jednoho soutěžícího, který vyhraje 4 vstupenky na vybraný zápas Lva v základní části v Tipsport areně
  • Nejdelší let v kalendářním měsíci – merchandise produkt HC LEV Praha
  • Nejdelší let v celé sezóně – zpáteční letenka do některé z evropských metropolí od Smartwings
  • Celkový nejdelší počet nalétaných kilometrů – zpáteční letenka do některé z evropských metropolí od Smartwings
  • Let do nejvíce exotické destinace – zpáteční letenka do některé z evropských metropolí od Smartwings
Seznam výherců najdete zde.
 
 
Facebook
 
Image Map