Info
 
28.12.2012 | Tisková zpráva

Reprezentační bek Nakládal novou posilou Lva

Reprezentační bek Nakládal novou posilou Lva
Čtyřiadvacetiletý obránce Jakub Nakládal se stal novou posilou Lva Praha. Reprezentační bek přichází ze Spartaku Moskva, v jehož dresu si ve 37 utkáních připsal 4 body. Nakládal bude již čtvrtým bekem z loňského bronzového reprezentačního týmu v sestavě Lva. K týmu se připojí po novém roce.
 

Odchovanec Hradce Králové působí v KHL druhou sezónu. Premiéru zaznamenal v loňském ročníku, kdy ho z Pardubic koupila Ufa, v jejímž dresu stihl včetně play-off 38 utkání, ve kterých získal 8 bodů. Po sezóně si zahrál na svém premiérovém MS a na krk si pověsil bronzovou medaili. V létě se stal součástí obchodu se Spartakem, a tak se přesunul do Moskvy.

Kromě loňské sezony se dá v Nakládalově hokejové kariéře považovat za nejlepší ročník 2009-2010. V tom vyhrál s Pardubicemi titul, získal ocenění pro nejlepšího beka soutěže a měl také nejlepší +/- v celém play-off.

Vůbec první zápas v extralize odehrál Nakládal 17. září 2006, kdy mu bylo 19 let. Pozici v prvním týmu si ale musel vybojovat přes první ligu, kde vyzkoušel dres Berouna, Vrchlabí a Chrudimi. Stabilním článkem pardubické obrany se stal v roce 2008/2009.

 
 
Facebook
 
Image Map