Info
 

Ptejte se: DJ Lva Praha Aleš Matoušek

Prostřednictvím tohoto offline rozhovoru se můžete na cokoliv zeptat DJe Lva Praha Aleše Matouška, který bude na vaše dotazy pravidelně odpovídat.

 
 
Formulář dotazu
text příspěvku:


pro vložení otázky je povinná registrace!
Zaregistrujte se ZDE
Nick:
Heslo:
 
Zobrazit: Otázky  | Odpovědi
 

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 30 odpovědí v této kategorii celkem.

bla (BLABLA)
16.4.2014, 23:10
 
ne sory :) máš dobrou mašinku ;)

Odpověď:
Děkuju :-)
BLA (BLABLA)
16.4.2014, 23:09
 
zahrej nějaký tekkno !! :D

Odpověď:
Tekkno do playlistu Lva asi jen tak nezařadím :-) .
pippo spark
13.4.2014, 20:40
 
Čau Aleši,

sám vymýšlíš goalhorny? Jak se jmenoval song goalhornu z minulé sezóny?
A už máš vymyšlený na příští sezónu, pokud ho změníš? Páč letošní je perfektní!

Díky dík ...

Odpověď:
Ahoj, ano sám vymýšlím goalhorny.Finální verze se však používá až po schválení vedení Lev Praha :-) . Goalhorn z minulé sezóny si bohužel již nevybavím, neboť loňskou sezónu jsem dělal DJ pro Lva jen na pár utkáních ke konci sezóny. Goalhorn z loňska vymýšlel někdo jiný. Děkujeme za chválu na letošní Goalhorn. Ještě uvidíme jak to s ním bude příští sezónu, ale vzhledem k tomu, že se většině fanoušků, lidí ze Lva i hráčům líbí. Tak jej zatím ponecháme. Ale uvidíme :-)
R
12.4.2014, 13:13
 
Zdravim,

doufám, že máš v počítači na finálovou sérii připravenou písničku ”Dobrý den, majore Gagrine”... :D :D Když už ten pohár pojmenovali po něm (i když nechápu proč)...

Odpověď:
Ahoj, děkuju za dobrý tip. :-)
5.4.2014, 16:26
 
Ahoj :)
Přicházím s dotazem, chválou i malou výtkou (nebo spíš upozorněním).
Dotaz zní, jak se jmenuje písnička, kterou hraješ ke konci rozbruslení? Myslím, že se v ní nezpívá (nebo se hraje jen nezpívaná část). Vím, popis dost marnej. (popřípadě set-list rozbruslení, pokud si dobře vzpomínám, je to neměnné :))

Výtka: je to ”zapalte pod kotlem ať se dostaneme do varu...” nutný? :D většinou to atmosféře moc nepomůže a spíš to vyvolá jen spoustu očí v sloup a vtípků na téma, že ”do Varů nikdo nechcem” :))

A chvála hlavně za ten mix písniček, co pouštíš při ”dlouhých chvílích” :) Vždycky si kotel (a nejen on) parádně zatancuje a zablbne, ať už na what does the fox say, twist and shout nebo YMCA :):D

Odpověď:
Ahoj :-) Playlist rozbruslení se občas může lyšit buď složením nebo pořadím songů. Zkusíme daný song najít :-) Napiš mi prosím na Fanpage facebook.com/moderator.dj . Děkuji zpětnou vazbu k ”zapalte pod kotlem ať se dostaneme do varu...” . Jen jsem to zkoušel. Zvažím zda to vůbec ještě zazní :-) Děkuji také za chválu. Jsem rád že to tak funguje :-) . Od toho tam jsem :-) Je to mazec to vždy za sebe nasekat .
Honza
4.4.2014, 22:57
 
Ahoj, jak se jmenuje písnička, co hrála dneska při první šarvátce ve 2. třetině (anglicky zpívaná)?

Odpověď:
Ahoj, zkusíme jí najít v playlistu. Napiš mi prosím na fanpage facebook.com/moderator.dj
3.4.2014, 21:58
 
Měla bych obrovskou prosbu :) Hrozně se mi líbila písnička, která hrála včera na zápase HC lev vs. Lokomotiva .. Zpívá se tam v jedný části něco jako ”should be my gril”, ale podle toho mi to nic nenašlo. Hrála myslím si někdy ze začátku a je spíš taková rockovější.. Děkuju moc za jakejkoliv tip :)

Odpověď:
Ahoj, zkusíme jí najít v playlistu z daného zápasu :-) . Napiš mi prosím na fanpage. facebook.com/moderator.dj
Jakub
3.4.2014, 21:01
 
Ahoj, chtěl bych se zeptat proč když dá Lev gól nehraje GoalHorn až do dalšího vhazování ?

Předem díky, Jakub

Odpověď:
Ahoj, goal horn nehraje až do vhazování často proto, že do toho vstupuje oficiální hlasatel. Hraje vždy tak dlouho, jak je to jen možné .
terezka
26.3.2014, 17:07
 
cau jsi skvelej chodim na slavii a to se s tbeou vubec neda srovnat umis udelat paradni atmosferu :) chtela bych se zeptat jak se jmenuje pisnicka kterou poustis po oznameni strelce golu- trikrat se vyvola jeho jmeno a hned pak ji pustis :) diky

Odpověď:
Ahoj, moc děkuji za kladnou reakci na mou DJ produkci. Jde o skladbu "Ptačí tanec" nebo-li "bird dance či chicken dance" . Známá melodie která se váže k jednomu tanci. Já hraju verzi z alba Maxim Turbulenc :-) .
25.3.2014, 21:51
 
Ahoj, prosimtě, už asi 3 dny hledám písničku, která se pouští při vstřelení gólu LVA, nemyslím sirénu, ale ten hudební podtext, nemohu si za boho vzpomenout, díky! :D

Odpověď:
Ahoj, píseň se jmenuje Otto Knows - Million Voice
Další stránky
123>>
 
 
Image Map