Info
 

VIP vstupenky

Užijte si atraktivní hokejová utkání a další akce v TIPSPORT ARENĚ v komfortu a pohodlí rekonstruovaných interiérů našich VIP prostor. Vyhrazena jsou místa s nejlepším výhledem a díky vnitřnímu TV okruhu vám neunikne ani vteřina utkání. Využijte VIP prostory k neformálním setkáním se svými obchodními partnery.

VIP prostory TIPSPORT ARENY vám dávají možnost setkání až s 850 dalšími VIP hosty, mezi které patří manažeři významných českých i zahraničních společností ale také s osobnostmi sportu i kulturního a společenského života. Nabízíme příjemné prostory vhodné pro neformální setkání s pracovně i osobně důležitými lidmi. VIP místa jsou proto vhodná i jako zajímavý dárek pro klíčové obchodní partnery.

  • Poznejte se lépe s vašimi klienty a užijte si společně špičkový hokej
  • Získejte možnost navázat nové obchodní kontakty
  • Nadchněte partnery atraktivním firemním večírkem
  • Odlište se od konkurence a buďte výjimeční
Součástí servisu je catering s teplou i studenou kuchyní, nealkoholické nápoje, pivo, káva. Během utkání ve VIP prostorech pořádáme speciální akce jako ochutnávky francouzských vín, barmanské show, soutěže o ceny, módní přehlídky a taneční vystoupení a další.

Nabídka VIP Hospitality – Tipsport Arena - 2013/14

Pro více informací o pronájmu VIP sedadel a lóží a možnost bližšího seznámení se s VIP prostory v Tipsport Areně nás, prosím, neváhejte kontaktovat.

Jednorázové VIP vstupenky a pronájmy Sky Boxů a Sky baru -
vkosova@shp.cz, tel. +420 607 006 601.

Sezónní VIP karty -
tklimicek@shp.cz, tel. +420 774 007 857.

TIPSPORT ARENA PRAHA
Za Elektrárnou 419, 170 00 Praha 7
www.tipsportarena-praha.cz
www.shp.cz
 
 
Image Map